Zalecenia dla uczniów SJA „Britannica” i ich rodziców

Zaczynamy rok szkolny w nieco trudniejszych warunkach niż zwykle  Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:

1. BARDZO WAŻNE: Jeśli czujecie się źle – macie katar, kaszel, wysoką temperaturę, boli Was głowa – ZOSTAŃCIE W DOMU. Prosimy rodziców młodszych uczniów, żeby kontrolowali samopoczucie dzieci i nie puszczali ich na zajęcia, jeśli pojawią się niepokojące objawy.

2. Po wejściu do szkoły dezynfekujcie dłonie płynem znajdującym się na korytarzu. Nauczyciele będą Was też prosić o dezynfekcję rąk po wejściu do klas.

3. Na lekcje przychodźcie PUNKTUALNIE, a nie przed czasem, żeby nie czekać na korytarzu na początek swoich zajęć.
(Oczywiście spóźniać się też nie wolno! 😁 )

4. Mijając kogoś na korytarzu lub schodach, zachowujcie bezpieczną odległość.

5. Podczas zajęć używajcie własnych przyborów szkolnych.

6. Unikajcie dotykania ust, nosa, oczu. Nie gryźcie długopisów. 😄

7. Pamiętajcie, żeby zostawiać po sobie czystość w łazienkach i zawsze myć ręce po skorzystaniu z toalety.

8. Rodziców odbierających dzieci prosimy o czekanie na zewnątrz budynku. Do środka rodzice mogą wchodzić tylko w maseczkach ochronnych. 😷 Prosimy też o maksymalne ograniczenie przemieszczania się po budynku.

9. W biurze może znajdować się tylko jedna osoba i musi mieć na twarzy maseczkę ochronną (lub w inny sposób zasłonięte usta i nos). Kiedy to możliwe, prosimy o załatwianie spraw z biurem telefonicznie (87 428 97 45). Opłaty za zajęcia można robić przelewem.

10. Bądźcie odpowiedzialni i pamiętajcie, że chodzi nie tylko o Wasze zdrowie, ale także o zdrowie Waszych koleżanek, kolegów, rodziców i pracowników szkoły. Dbajcie o siebie i innych i nie traćcie humoru! 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *