Kadra

dr Mateusz Bogdanowiczdr Mateusz Bogdanowicz
Założyciel i dyrektor SJA “Britannica”, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, amerykanista i historyk, egzaminator Cambridge English. Nauczyciel z 30-letnim stażem, ceniony przede wszystkim za kreatywność, niespotykane zaangażowanie w pracę, niewyczerpaną energię oraz życzliwe, motywujące podejście do uczniów.

 

Monika Mikulak Britannica GiżyckoMonika Mikulak
Absolwentka filologii angielskiej UWM w Olsztynie, nauczycielka z kilkunastoletnim stażem nauczania. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobyła w giżyckich szkołach podstawowych. Od ponad 10 lat związana z “Britanniką”. Specjalizuje się w pracy z dziećmi. Lubi inspirować, szukać nowych rozwiązań; zwolenniczka ciekawych gier i projektów językowych.

 

vWojciech Dołżyk
W przeszłości wieloletni uczeń “Britanniki”, obecnie absolwent filologii angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej (lic.) i kulturoznawczej (mgr) oraz wszechstronny nauczyciel. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywał nauczając w jednostce wojskowej. Specjalizuje się w pracy z dorosłymi, jednak chętnie naucza również w młodszych grupach.

 

Justyna Gogolewska
Absolwentka filologii nauczycielskiej w zakresie języka angielskiego (lic.) i filologii angielskiej o specjalizacji kulturoznawczej (mgr). Doświadczenie w nauczaniu zdobywała między innymi podczas praktyk zawodowych w Hiszpanii. Najchętniej uczy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W “Britannice” pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi i dodatkowo prowadzi warsztaty językowe dla najmłodszych.