Kadra

dr Mateusz Bogdanowiczdr Mateusz Bogdanowicz
Założyciel i dyrektor SJA “Britannica”, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, amerykanista i historyk, egzaminator Cambridge English. Nauczyciel z 30-letnim stażem, ceniony przede wszystkim za kreatywność, niespotykane zaangażowanie w pracę, niewyczerpaną energię oraz życzliwe, motywujące podejście do uczniów.

 

Monika Mikulak Britannica GiżyckoMonika Mikulak
Absolwentka filologii angielskiej UWM w Olsztynie, nauczycielka z kilkunastoletnim stażem nauczania. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobyła w giżyckich szkołach podstawowych. Od ponad 10 lat związana z “Britanniką”. Specjalizuje się w pracy z dziećmi. Lubi inspirować, szukać nowych rozwiązań; zwolenniczka ciekawych gier i projektów językowych.

 

Ewa Stanoch
Absolwentka filologii angielskiej (lic.) Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz Historii Kultury Krajów Anglojęzycznych na Uniwersytecie w Liverpool. Doświadczenie w nauczaniu języka zdobyła pracując z młodzieżą, dorosłymi, jak również seniorami podczas długoletniego pobytu za granicą. Specjalizuje się w pracy z dorosłymi i aktywizacji seniorów, ale równie chętnie wykorzystuje swoją wiedzę, entuzjazm i kreatywność do pracy w młodszych grupach. Wierzy, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie, a tym bardziej nigdy nie jest na nią za późno.