Warsztaty Halloween dla najmłodszych uczniów

W sobotę 26 października o godzinie 11:00 w “Britannice” odbędą się tematyczne warsztaty Halloween skierowane do najmłodszych uczniów naszej szkoły. Taka dodatkowa lekcja angielskiego w luźniejszej formie to doskonała okazja do tego, aby

– kreatywnie spędzić sobotnie przedpołudnie,

– nauczyć się wielu nowych słów i wyrażeń (nie tylko w tematyce Halloween),

– poznać nowe osoby, a może nawet zawrzeć nowe przyjaźnie,

– przekonać się, że nauka i zabawa mogą iść w parze i dawać podwójną satysfakcję. 🙂

Zapraszamy serdecznie naszych uczniów w wieku 7-10 lat. Warsztaty językowe są bezpłatne, ale wcześniej należy dopisać dziecko do listy uczestników, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o kontakt telefoniczny (87 428 97 45) lub osobisty. Zajęcia potrwają ok. 1,5 godziny. Mile widziane strrrraszne przebrania! 🙂

Halloween w Britannica Giżycko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *