Nowe grupy w Britannice – zapisy trwają!

Mamy kilka nowych grup i gorąco zachęcamy do dopisywania się, bo są w nich wolne miejsca! 🙂

Grupa dorosłych początkujących – udało się nam zebrać odpowiednią liczbę chętnych osób, aby stworzyć grupę dla dorosłych – angielski od podstaw. Jest to grupa MM 4 – pierwsze zajęcia odbędą się już dzisiaj (5 września) o godzinie 17:00 (sala nr 13 na piętrze). Oczywiście, jeśli ktoś nie da rady dołączyć do grupy już dzisiaj, może zacząć od następnego tygodnia.

Grupa IV-V klasy szkoły podstawowej – zapraszamy uczniów w tym wieku do nowej grupy NZ 4. Zajęcia w przyszłym tygodniu we wtorek i czwartek w godz. 17:30 – 19:00 w sali nr 3 na parterze.

Grupa 8-klasistów przygotowujących się do egzaminu – zajęcia będą prowadzone pod kątem jak najlepszego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Jest to grupa JG 5, zajęcia w  przyszłym tygodniu w poniedziałek i środę w godz. 17:00 – 18:30.

Grupa 2-klasistów – zapraszamy 8-latki, które po pierwszym roku nauki w szkole nabrały apetytu na więcej! Grupa NZ 2 w przyszłym tygodniu będzie miała zajęcia w poniedziałek i środę w godzinach 17:05 – 18:35.

Czekamy na zgłoszenia, a w razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy pod telefonem: +87 428 97 45 🙂

Przypominamy, że godziny zajęć ulegną zmianie – nowy plan przygotujemy, jak tylko otrzymamy od uczniów wszystkie informacje na temat planów szkolnych i zajęć dodatkowych. Będzie on obowiązywał od 16 września.

Przy okazji chcielibyśmy zwrócić uwagę na możliwe małe utrudnienia związane z remontem chodnika przy szkole. Mamy nadzieję, że nikogo nie zrażą i że traficie do drzwi szkoły bez problemu 🙂 Postaramy się, aby prace dobiegły końca jak najszybciej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *