Do zobaczenia we wrześniu!

Kolejny rok szkolny dobiegł końca 🙂

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom za sumienność i zaangażowanie w naukę, zwłaszcza w ostatnich miesiącach, które dla nikogo nie były łatwe 🙂 Dziękujemy też rodzicom za wsparcie i zaufanie. To dzięki Wam wszystkim nasza szkoła mogła sprawnie działać pomimo tylu komplikacji, a naukę języka angielskiego udało się kontynuować na naprawdę wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się już w klasach i wrócimy do tradycyjnego nauczania, bo kontakt z Wami i między Wami na żywo jest czymś wyjątkowym i ważnym, czego nie zastąpią żadne, nawet najciekawsze lekcje  angielskiego on-line.

Życzymy wszystkim udanych wakacji – odpoczywajcie, bawcie się, nabierajcie sił na kolejne wyzwania – szkolne i nie tylko!

W wakacje biuro szkoły będzie otwarte przez cały lipiec i sierpień – od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-17:00. Prosimy o donoszenie zgłoszeń – im szybciej, tym lepiej 🙂 Można je pobrać z naszej strony lub wypełnić na miejscu. Istnieje też opcja przesłania zgłoszenia e-mailem lub przez Messenger.

Pamiętajcie, że można też umawiać się telefonicznie na testy oraz uzyskać informację o ofercie, cenniku itd. – zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 87 428 97 45.

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia we wrześniu! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *