Lekcje ON-LINE do końca roku szkolnego

Drodzy Uczniowie i Rodzice, mamy dla Was kilka ważnych komunikatów:

1. Lekcje angielskiego on-line w naszej szkole będą odbywały się już do końca roku szkolnego 2019/2020, czyli do 26 czerwca. Od września mamy nadzieję zobaczyć się już ze wszystkimi w klasach 🙂

2. Sesja egzaminacyjna w tym roku się nie odbędzie. Jeśli jednak ktoś chce się przetestować (ponieważ potrzebuje świadectwa ze szkoły, potwierdzenia poziomu/postępów w nauce języka angielskiego lub po prostu sam dla siebie), będzie taka możliwość indywidualnie. W tym celu należy się skontaktować z biurem (tel. 87 428 97 45) i umówić na konkretny termin. Test będzie można napisać już w czerwcu oraz przez całe wakacje (w tym roku biuro będzie otwarte zarówno w lipcu, jak i w sierpniu).

3. Trwają zapisy na rok szkolny 2020/2021. Prosimy o jak najszybsze dostarczenie zgłoszeń, dzięki temu łatwiej będzie nam zaplanować pracę na przyszły rok. Zgłoszenie można wypełnić (dostępne jest TUTAJ) i dostarczyć:
– osobiście w biurze szkoły,
– mailowo na adres: britannica@wp.pl
– za pośrednictwem Messengera (Britannica na FB)
Przy wypełnianiu zgłoszenia prosimy o sprawdzenie, czy poprawnie jest wpisany numer telefonu rodzica/ucznia, żebyśmy mogli się bez problemu z każdym skontaktować.

4. Prosimy o zapoznanie się z nowym cennikiem na rok szkolny 2020/2021.

Chcielibyśmy też podziękować Wam za wytrwałość i zaangażowanie w naukę w tych ostatnich miesiącach. Ani dla Was, ani dla nas ta sytuacja nie jest prosta, ale cieszymy się, że wspólnymi siłami udało nam się przetrwać już ponad dwa miesiące nauki on-line, że nie zmarnowaliśmy tego czasu i wciąż idziemy do przodu. Mamy nadzieję, że wystarczy Wam jeszcze zapału na te ostatnie trzy tygodnie i mocno trzymamy za Was kciuki 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *