Plan lekcji na pierwsze dwa tygodnie

Plan na pierwsze dwa tygodnie zajęć jest już gotowy. Możecie sprawdzić go w zakładce “Plan lekcji”. Z niektórymi grupami widzimy się już w poniedziałek – do zobaczenia! 🙂

Prosimy wszystkich uczniów (lub ich rodziców) o to, żeby:

– zadzwonili lub przyszli osobiście do szkoły, aby upewnić się, w której są grupie – niektórzy zostali przeniesieni do innych grup, powstały też nowe, dlatego sprawdźcie koniecznie!

– w pierwszym tygodniu zajęć dostarczyli nauczycielom swoje plany szkolne, godziny zajęć pozalekcyjnych itd. – na tej podstawie przygotujemy całoroczny plan, który będzie obowiązywał od 17 września.

W niektórych grupach są jeszcze wolne miejsca. Chcesz się dopisać? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i przynieś go do biura. Więcej szczegółów w zakładce “Kontakt i zapisy”. Zapraszamy! 🙂